Hakkımızda

Altay Özel Güvenlik Ayrıcalıkları...

Altay Güvenlik, Kaliteli ve Güvenilir Hizmetin Doğru Adresi

Altay güvenlik olarak, güvenlik hizmetinin tüm alanlarında, çevreye, çalışanlarımıza, topluma, müşterilerimize karşı her zaman aldığımız sorumluluğun bilincinde, yasaya, mevzuata uygun, sorun karşısında çözüm odaklı güvenilir, profesyonel tam koruma güvenlik hizmeti sunmaktır.
Güvenlik hizmeti sunulan işletmelerin, ticari çıkarlarının risk altına girmemesi için, gerekli tedbir, doğru personel, doğru görev yollarını izleyerek önlemler alıyor, geliştiriyor ve uyguluyoruz.

Misyonumuz

Özel güvenlik ve koruma görevlerini yapabilecek mesleki eğitim, sertifika, genel kültür, iş disiplini, teknik taktik bilgi ve uygulamalara sahip, insan hakları ve hukukun üstünlüğüne inanmış, yeniliklere açık, gelişen teknolojinin yakın takipçisi, en son üretilen elektronik güvenlik sistemlerinin uygulanış-kullanım yerlerini kavramış, emniyet ve genel kolluk kuvvetlerine yardımcı olabilecek, her alanda donanımlı uluslararası standartlarda özel güvenlik personeli yetiştirmek.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Sunmuş olduğumuz özel güvenlik hizmetlerinde birincil hedefimiz müşterimizin güvenliği ve memnuniyetidir.

Doğru ve Kaliteli Hizmetin Tek Adresi

25 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimimizle sizlerin güvenlik ihtiyaç analizlerinizi yaparak en doğru bilgiyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.
Altay Güvenlik olarak, bu noktada ticari kazanç odaklı değil kaliteli hizmet sunarak güvenilir bir marka olmayı sürdürme gayesindeyiz.

Pzt - Cts. 09:00 - 18:00

Dünya Kalitesinde Güvenlik Hizmeti

Özel Güvenlik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek vizyoner bakış açımızla güvenlik sektörüne liderlik ediyoruz. Tüm çalışanlarımızı özenle seçiyoruz ve hizmet içi eğitimlerle de sürekli olarak göreve en yüksek derece hazır bulunmalarını sağlıyoruz. Bizim için hizmet sunduğumuz müşterilerimizin tam güvenliklerinin sağlanması ve memnuniyetleri en büyük kazancımızdır.

Mustafa SERENAY - CEO & GENEL MÜDÜR

placeholder image

Ayrıcalıklarımız

Türkiye'nin en Kurumsal Özel Güvenlik Şirketi

Altay Özel Güvenlik Şirketi, İstanbul Hadımköy bölgesinde kurulu düzeni ve yerleşmiş sistemi ile hizmetinizdedir. Türkiye nin ilk kurulan güvenlik firması olan Altay güvenliğe fabrikanızı, sitenizi, sanayi tesisinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Altay güvenlik şirketi Hadımköy güvenlik şirketleri arasında birinci kalite hizmet vermektedir.

0
+
Yıllık Tecrübe
0
+
Mutlu Müşteri
0
+
Güvenlik Görevlisi
0
+
Kurumsal Proje